KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8952113
nr 895 2113
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, "Finngårds ladan", signerad, 35 x 48
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:01:35
19/5 16:13:16